window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-79953711-1');

PEP Threshold Philips Respironics Trenażer wydechu

SKU: HS735EU-001
PHILIPS

Cechy produktu:

• Jednokierunkowy zawór niezależny od przepływu zapewnia stały opór.
• Regulowane ustawienie wartości ciśnienia (w cm H2O)
• Urządzenia można używać w dowolnej pozycji.

119,90 zł

Obecnie brak na stanie, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, zostaw nam swój adres e-mail

Urządzenie do treningu wydechu Threshold PEP

Dodatkowe akcesoria: 
W zestawie znajduje się trenażer, wymienny ustnik , klips na płatki nosowe oraz pokrowiec ułatwiający transport i przechowywanie. 

Oczyszcza drzewo oskrzelowe
Optymalizuje rozszerzenie oskrzeli, zapobiega gromadzeniu się wydzieliny w pęcherzykach płucnych. Threshold PEP jest przede wszystkim wykorzystywany  w celu oczyszczania dróg oddechowych (higieny drzew oskrzelowego). W trakcie ćwiczeń wytwarza się zwiększone ciśnienie w pęcherzykach płucnych  co sprzyja usuwaniu z nich zalegającej wydzieliny. Dodatkowo Threshold PEP zapobiega lub całkowicie  odwraca  niedodmę.

Niezależny jednokierunkowy przepływ
Threshold PEP zawiera niezależny zawór przepływu jednokierunkowego w celu zapewnienia spójnego oporu z regulowaniem konkretnych ustawień ciśnienia (w cm H2O ), które są ustalane przez personel medyczny . Jednokierunkowy zawór blokuje przepływ powietrza do momentu, aż wytworzone zostanie właściwe ciśnienie "progowe". Powietrze będzie przepływać przez urządzenie tak długo, jak długo będzie wytworzone odpowiednie ciśnienie progowe, potrzebne do pokonania oporu sprężyny. Ciśnienie to może być w łatwy sposób regulowane tak, aby wydech był przeprowadzany zgodnie z przepisanym natężeniem. 

Możliwość ustawień oporu
Urządzenie posiada możliwość indywidualnego dostosowania oporu wydechowego w granicach 5-20 cm H2O z dokładnością ustawienia oporu 1 cm H2O. 

Łatwe czyszczenie
Trenażer jest dedykowany  dla pacjenta indywidualnego. Po skończonym treningu trenażer należy rozłożyć (patrz instrukcja), umyć w delikatnym detergencie, dokładnie opłukać i wysuszyć.

Threshold  PEP może być stosowany tylko po konsultacji z lekarzem.
Przed rozpoczęciem treningu należy sprawdzić ustawienia, czy są zgodne z zaleceniami lekarza.

 

 

HS735EU-001

Opis

Inni kupili również

Zapytaj o produkt