window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-79953711-1');

IMT Threshold Philips Respironics Trenażer wdechu

SKU: HS730EU-001
PHILIPS

Cechy produktu:

• Jednokierunkowy zawór niezależny od przepływu zapewnia stały opór.
• Regulowane ustawienie wartości ciśnienia (w cm H2O)

119,90 zł

Obecnie brak na stanie, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, zostaw nam swój adres e-mail

Urządzenie do treningu wdechu Threshold IMT

Urządzenie  do treningu wdechu Threshold IMT Philips Respironics zapewnia wybrane obciążenie, niezależne od szybkości oddychania. Zapewnia spójny i konkretny nacisk na siłę mięśni wdechowych, nie zależnie od tego jak szybko czy wolno pacjent oddycha.

 

 

 

 

 

 

Niezależny jednokierunkowy przepływ

Jednokierunkowy zawór blokuje przepływ powietrza do momentu, aż wytworzone zostanie właściwe ciśnienie "progowe". Powietrze będzie przepływać przez urządzenie tak długo, jak długo będzie wytworzone odpowiednie ciśnienie progowe, potrzebne do pokonania oporu sprężyny. Ciśnienie to może być w łatwy sposób regulowane tak, aby wdech był przeprowadzany zgodnie z przepisanym natężeniem.  Threshold IMT jest szczególnie polecany chorym na: astmę, POChP, mukowiscydozę, po operacjach torakochirurgicznych.

Możliwość  ustawień oporu

Urządzenie posiada możliwość indywidualnego dostosowania oporu wdechowego w granicach 9-41 cm H2O z dokładnością ustawienia oporu 2 cm H2O.

Dodatkowe akcesoria

W zestawie znajduje się trenażer, wymienny ustnik , klips na płatki nosowe oraz pokrowiec ułatwiający transport i przechowywanie.

Łatwe czyszczenie

Trenażer jest dedykowany  dla pacjenta indywidualnego. Po skończonym treningu trenażer należy rozłożyć (patrz instrukcja ), umyć w delikatnym detergencie, dokładnie opłukać i wysuszyć.

Threshold IMT może być stosowany tylko po konsultacji z lekarzem. Przed rozpoczęciem treningu należy sprawdzić, czy ustawienia są zgodne z zaleceniami lekarza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HS730EU-001

Opis

Inni kupili również

Zapytaj o produkt