window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-79953711-1');

Inhalator dla dzieci Philips Respironics Sami the Seal

SKU: 1093268
PHILIPS

Najważniejsze funkcje:

• W zestawie maska z wizerunkiem żółwika Tuckera
• Zgodny ze sprawdzoną technologią SideStream
• Solidna konstrukcja, odpowiednia do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych

• 3 lata gwarancji

249,90 zł

Obecnie brak na stanie, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, zostaw nam swój adres e-mail

Inhalator Philips dla dzieci Sami the Seal

Inhalator dla dzieci w zestawie z nebulizatorem wielokrotnego użytku Durable o 12-miesięcznym okresie użytkowania. 

• w skład zestawu wchodzi maska z żółwikiem Tuckerem,inhalator dla dzieci
• sprzęt wykonany jest w zgodzie z wysokiej jakości technologią SideStream,
• inhalator dla dzieci charakteryzuje się solidną konstrukcją,
• nadaje się do użytku zarówno w domu, jaki i w warunkach szpitalnych.

 

 

Inhalator dla dzieci Sami the Seal

Małe dzieci to niezwykle wymagający pacjenci – właśnie dlatego dostępne w ofercie inhalatory powinny łączyć w sobie nie tylko niezawodność, ale także wiele dodatkowych funkcji. Mimo że inhalacje nie kojarzą nam się z niczym przyjemnym, jesteśmy w stanie umilić maluchom ich terapię, na przykład stosując inhalator dla dzieci z maskami przypominającymi postacie ich ulubionych zwierzątek.

 Równie atrakcyjną aparaturę oferuje zestaw łączący w sobie inhalator dla dzieci z nebulizatorem wielokrotnego użytku Durable. Najwyższa jakość gwarantuje sprawne funkcjonowanie przez 12 miesięcy od momentu pierwszej inhalacji.

 

Inhalator dla dzieci Sami the Seal

 Inhalator dla dzieci Sami the Seal zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnemu designowi, szczególnie lubianemu przez najmłodszych użytkowników. Maska ozdobiona wizerunkiem żółwika Tuckera pozwala choć na chwilę zapomnieć o procesie leczenia i skoncentrować się na jego przyjemniejszych aspektach, a przede wszystkim pełni niezwykle istotną funkcję – maksymalnie redukuje ilość aerozolu gromadzącego się wokół oczu dziecka.

 Model Sami the Seal charakteryzuje się nie tylko oryginalnym kształtem foczki, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania i potwierdzoną niezawodnością. Inhalator dla dzieci został wyprodukowany w technologii SideStream, zapewniającej najlepszą wydajność, która pozwala skrócić czas leczenia. Ponadto nadaje się do użytku zarówno w warunkach szpitalnych, jak i w domach małych pacjentów.

 

 

System nebulizacji z inhalatorem Sami the Seal

Zestaw obejmujący inhalator dla dzieci Sami the Seal i nebulizator SideStream został stworzony w celu umożliwienia swoim użytkownikom przeprowadzania terapii aerozolowej w krótkich cyklach. Stosowanie się do zaleceń dotyczących leczenia jest  dzięki niemu o wiele łatwiejsze. Sprzęt charakteryzuje się solidnością i niezawodnością, które umożliwiają pacjentom nawet bardzo intensywną eksploatację.

Inhalator dla dzieci Sami the Seal został wyposażony w inteligentny mechanizm, mający przeciwdziałać jego przegrzewaniu. Nebulizator SideStream może być stosowany z większością najczęściej przyjmowanych leków, które są sprawnie i szybko podawane użytkownikom zestawu. Sprzęt posiada aktywny układ Venturi, zapewniający przepływ dodatkowego strumienia powietrza, niezależnie od funkcjonowania sprężarki – inhalator dla dzieci gwarantuje w ten sposób skrócenie cyklu leczenia.

 

Dane techniczne i skład zestawu

W kompletnym zestawie znajduje się inhalator dla dzieci Sami the Seal oraz nebulizator SideStream Durable. Ponadto maska dla dzieci, przewód powietrzny oraz 5 zapasowych filtrów do inhalatora, a na koniec ustnik. Całość została umieszczona w torbie.

Inhalator dla dzieci został przystosowany do ciągłej pracy, a zasilanie odbywa się sieciowo. Wydajność kompresora kształtuje się na poziomie 6l/min.

MMAD wynosi 2,78 um,

Frakcja respirabilna: 78,2%,

Maksymalne ciśnienie może wynosić 29-41 psi.

Inhalator dla dzieci to waga 1,8 kg oraz wymiary 27 cm x15,5 cm x 23 cm. Urządzenie zostało objęte gwarancją na okres 3 lat.

 

Inhalator dla dzieci – wybór jest tylko jeden

Inhalator dla dzieci Sami the Seal cieszy się doskonałą opinią wśród najmłodszych pacjentów, którzy kojarzą odtąd sprzęt medyczny z postacią przyjaznej foczki – w rezultacie większość z nich chętniej poddaje się terapii. Wysokiej klasy inhalator dla dzieci gwarantuje ponadprzeciętne parametry leczenia, m.in. krótki czas podawania leku (poniżej 7 minut) oraz wysoki udział optymalnych pod względem rozmiaru cząsteczek aerozolu (ok. 80%) – większość z nich charakteryzuje się wielkością na poziomie ok. 3 µm, dzięki czemu inhalator skutecznie dostarcza lek do dolnych dróg oddechowych.

Inhalator dla dzieci Philips Respironics łączy w sobie doskonałe parametry techniczne i ciekawy, atrakcyjny dla najmłodszych design. Jest do tego ergonomiczny i łatwy w użyciu – posiada gumowe nóżki, zapobiegające ślizganiu się urządzenia. Nebulizator zachowuje swoje właściwości przy odchyleniu rzędu 45°, dzięki czemu zapewnia użytkownikom pełną swobodę wyboru pozycji podczas inhalacji.

Dlaczego warto kupić inhalator dla dziecka?

Jednym z najczęściej nawracających problemów zdrowotnych wśród najmłodszych w każdym wieku są choroby układu oddechowego. Zainwestowanie w inhalator dla dzieci pozwala nie tylko ograniczyć stosowanie antybiotyków, ale także zagwarantować skuteczne leczenie w znacznie krótszym czasie.

Popularność inhalatorów wynika z braku jakichkolwiek przeciwwskazań dla tej metody leczenia. Inhalator dla dzieci jest pomocny szczególnie wtedy, gdy nie należy wspomagać się syropami na kaszel, tak jak w przypadku niemowląt. Pomocny bywa także w sytuacji leczenia astmy, alergii, różnego rodzaju infekcji oraz konieczności nawilżania dróg oddechowych.

Skład zestawu

 • inhalator dla dzieci Sami the Seal
 • nebulizator Sidestream Durable
 • maska dla dzieci
 • przewód powietrzny
 • 5 zapasowych filtrów do inhalatora
 • ustnik
 • torba do inhalatora

Inhalator dla dzieci Sami the Seal dane techniczne

 • Inhalator jest zasilany sieciowo
 • Przystosowany do pracy ciągłej
 • Wydajność kompresora 6 l/min
 • MMAD: 2,78 um
 • Frakcja respirabilna: 78,2 %
 • Maksymalne ciśnieni: 29 - 41 psi
 • Wymiary inhalatora: 27 cm x 15,5 cm x 23 cm
 • Waga urządzenia: 1,8 kg
 • Okres gwarancji 3 lata

 

Instrukcja obsługi Sami the Seal (cz.1)

 

Instrukcja obsługi Sami the Seal (cz.2)

Parametry techniczne:

 

Dane dotyczące wydajności

MMAD

2,9 µm

Frakcja cząstek drobnych

77% poniżej 5 µm

Cykl leczenia (wsad 2,5 ml)

 6–8 min

Dane techniczne produktu

Zabezpieczenie  przed przeciążeniem cieplnym

Bezpiecznik termiczny z możliwością zerowania

temperatura uruchomienia 130°C

Wydajność przepływu

6 l/min przy 10 psi

Ciśnienie maksymalne

29–43,5 psi

Rozmiar (dł. × szer. × wys.)

267 mm × 155 mm × 226 mm

Masa

1,6 kg

Tryb pracy

Ciągły

Gwarancja

3 lata

1093268

Opis

Inni kupili również

Zapytaj o produkt