window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-79953711-1');

Inhalator Philips Respironics InnoSpire Elegance

SKU: 1099973
PHILIPS

Najważniejsze funkcje:

• Zgodny ze sprawdzoną technologią SideStream
• Krótkie cykle leczenia: 6–8 minut
• Przystosowany do ciągłego użycia, odpowiedni do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych.

• 3 lata gwarancji

249,90 zł

Obecnie brak na stanie, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, zostaw nam swój adres e-mail

Inhalator Philips InnoSpire Elegance

 

Zestaw Inhalator Philips + Nebulizator Philips wielokrotnego użytku Durable o 12-miesięcznym okresie użytkowania. 

Inhalator Philips – do zastosowania w szpitalu i w domu

InnoSpire Elegance to inhalator Philips, który doskonale sprawdzi się w przypadku pacjentów wymagających regularnych inhalacji – także tych wykonywanych samodzielnie. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób przyjazny użytkownikowi i przystosowane do intensywnej eksploatacji najbardziej wymagających pacjentów. Spełnia swoją rolę bez zarzutu nie tylko w szpitalach, ale także z powodzeniem gości w wielu domach.

Inhalator Philips charakteryzuje się pełną kompatybilnością  z produktem, jakim jest często stosowany przez jego użytkowników nebulizator Philips SideStream. Komplet wielokrotnego użytku gwarantuje niezawodność i wysoką jakoś dostarczanego w sposób ciągły aerozolu.

 

Inhalator Philips i nebulizator Philips SideStream – zalety użytkowania

Model Elegance z serii InnoSpire, który reprezentuje inhalator Philips, warto łączyć ze znakomicie współpracującym z nim urządzeniem, jakim jest nebulizator Philips SideStream. Bazowanie na technologii SideStream i układzie Venturi umożliwia pobieranie większej ilości powietrza – dzięki temu skróceniu ulega proces podawania leku, a w efekcie całkowity czas leczenia. Przez cały okres eksploatacji nebulizatora, czyli pełen rok, możliwe jest dozowanie aerozolu najwyższej jakości.

Dodatkową zaletą, za jaką chwali się nebulizator Philips, jest rozpylacz skonstruowany na bazie rombu – kształtu sprzyjającego ograniczaniu zużycia sprzętu, nawet mimo bardzo intensywnej eksploatacji.

Funkcje i zawartość zestawu

Inhalator i nebulizator Philips powstały w zgodzie ze sprawdzoną technologią SideStream, dzięki której pojedynczy cykl leczenia może ulec skróceniu nawet do 6-8 minut. Aparatura przystosowana została do wykorzystywania zarówno w warunkach szpitalnych, jak i do samodzielnego, domowego użytku.

W skład zestawu wchodzi nebulizator Philips wielokrotnego użytku SideStream z ustnikiem oraz przewodem. Ponadto dołączono do niego maskę dla dorosłych i maskę pediatryczną, zapasowe filtry wlotu powietrza oraz torbę ułatwiającą przechowywanie i transport sprzętu.

 

Inhalator Philips i Nebulizator Philips
najważniejsze funkcje:

• Zgodny ze sprawdzoną technologią SideStream
• Krótkie cykle leczenia: 6–8 minut
• Przystosowany do ciągłego użycia, odpowiedni do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych

Kompletyn zestaw zawiera:

• Nebulizator Philips wielokrotnego użytku SideStream z ustnikiem i przewodem
• Maska dla dorosłych (1) i pediatryczna (1)
• Zapasowe filtry wlotu powietrza (4)
• Torba transportowa (1)

Inhalator Philips - dlaczego warto go mieć w domu?

Inhalator to urządzenie, które pomaga rozprawić się z różnego rodzaju infekcjami, czy chorobami przewlekłymi. Kiedyś inhalatory wykorzystywane były tylko w leczeniu szpitalnym, lecz dzięki rozwojowi techniki szybko weszły do domowego użytku. Dlaczego warto mieć inhalator w domu?

Inhalator Philips to łatwiejsze i efektywniejsze podawanie leku

Inhalatory umożliwiają podanie leku w formie aerozolu bezpośrednio do dróg oddechowych. Dzięki temu, że preparat leczniczy działa bezpośrednio w miejscu efektorowym jego skuteczność jest zwiększona. Oznacza to również możliwość przyjęcia mniejszej dawki i obniżenia prawdopodobieństwa wystąpienia działań niepożądanych.

Uniwersalny inhalator dla całej rodziny

Nowoczesny inhalator (nebulizatory) nie wymusza koordynacji wdechu z uwolnieniem dawki leku, a więc może być stosowany również przez małe dzieci, czy osoby niewspółpracujące. Podanie leku wziewnie nie niesie ze sobą ryzyka zachłyśnięcia, jak w przypadku tabletek, czy syropów. Leki można przyjmować za pomocą ustnika (należy przytrzymywać go zębami i szczelnie objąć ustami) lub za pomocą maski, które powinna być szczelnie dopasowana do twarzy.

Terapia chorób przewlekłych

Inhalator Philips pomaga w chorobach przewlekłych, takich jak astma i jej ciężkie zaostrzenie, mukowiscydoza, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozstrzenie oskrzeli, czy przewlekła obturacyjna choroba płuc. Inhalator umożliwia również podjęcie skuteczniejszej walki z wszelkiego rodzaju przewlekłymi zakażeniami dróg oddechowych.

Skrócenie walki z infekcją

Użycie inhalatora i działanie preparatu leczniczego bezpośrednio w drogach oddechowych skraca czas walki z infekcjami górnych dróg oddechowych. Aerozol wytworzony przez inhalator rozrzedza wydzielinę i pomaga w jej odkrztuszeniu. Inhalator możemy stosować więc przy zaostrzonym przeziębieniu, czy grypie, uciążliwym kaszlu, w stanach zapalnych zatok przynosowych, stanach po zapaleniu płuc i wielu innych infekcjach. Należy pamiętać, że leki, również te przyjmowane wziewnie, stosujemy wyłącznie po konsultacji lekarskiej!

Działanie profilaktyczne

Inhalator Philips może być używany również profilaktycznie. Pojemniczek na lek możemy napełnić solą fizjologiczną, która jest bezpieczna i dostępna bez recepty w każdej aptece. Przyjmowanie jej wziewnie pomaga nawilżyć drogi oddechowe i wzmocnić naszą odporność. Nabłonek wysuszony przez np. przebywanie w suchych pomieszczeniach, jest bardziej podatny na infekcje. Jeśli przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach, czujemy, że powietrze w naszym domu jest wysuszone po rozpoczęciu sezonu grzewczego lub często odbywamy podróże samolotem (wilgotność powietrza w samolocie może wynosić zaledwie 10-20%) warto rozważyć zakup inhalatora i profilaktyczne stosowanie soli fizjologicznej.

 

Instrukcja obsługi inhalatora (cz.1)

 

Instrukcja obsługi inhalatora (cz.2)

Parametry techniczne:

 

Dane dotyczące wydajności

MMAD

2,9 µm

Frakcja cząstek drobnych

77% poniżej 5 µm

Cykl leczenia (wsad 2,5 ml)

6–8 min

Dane techniczne

Zasilanie elektryczne

230 V/50 Hz, 1 A

220 V/60 Hz, 1,2 A

Maks. ciśnienie sprężarki

317 kPa (46 psi)

296 kPa (43 psi)

Średnia prędkość przepływu

6 l/min przy 10 psig

7 l/min przy 10 psig

Maksymalna prędkość przepływu

8,0 l/min

9,3 l/min

Zabezpieczenie przed przeciążeniem cieplnym

Bezpiecznik termiczny, temperatura uruchomienia 150˚C

Masa

1,5 kg

Rozmiary (dł. × gł. × wys.)

165 × 165 × 108 mm

Poziom hałasu

58 ±3 dBA

1099973

Inni kupili również

Zapytaj o produkt