window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-79953711-1');

Nebulizator SideStream Durable (Reusable) 1200A/1201

SKU: 1200A/1201
PHILIPS

Nebulizator wielokrotnego użytku z 12-miesięcznym okresem użytkowania.

39,90 zł

Obecnie brak na stanie, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, zostaw nam swój adres e-mail

Nebulizator wielokrotnego użytku SideStream Durable (Reusable) Philips Respironics z 12-miesięcznym okresem użytkowania

Kompatybilny z akcesoriami SideStream oraz inhalatorami Philips Respironics.

Technologia SideStream umożliwia zasysanie większej ilości powietrza w aktywnym układzie Venturi, co pozwala szybciej podać lek i skrócić cykl leczenia. 

Dzięki wyjątkowej konstrukcji rozpylacza w kształcie rombu zużycie w wyniku częstego używania jest mniejsze, a aerozol o wysokiej jakości jest podawany w sposób ciągły. 

Wymienić nebulizator po 12 miesiącach użytkowania. Jest on przeznaczony do stosowania przez jednego pacjenta. Czyszczenie Po każdym użyciu: - Zdemontować górną część nebulizatora SideStream, pojemnik z lekiem, przegrodę i ustnik, a następnie umyć je w ciepłej wodzie z mydłem - Opłukać wszystkie elementy w czystej, zimnej wodzie - Strząsnąć nadmiar wody i poczekać aż elementy wyschną na powietrzu - Zamontować je ponownie uważając, aby przegroda znajdowała się w prawidłowym położeniu Raz na tydzień: - Zdemontować nebulizator SideStream i wygotować wszystkie elementy (bez rurek i masek) w roztworze wody i 2 - 3 kroplach płynu do mycia naczyń przez 10 minut - Opłukać, wysuszyć i zamontować ponownie tak, jak opisano powyżej. Ostrzeżenie: Nie zanurzać rurek w wodzie.
 

 

Parametry techniczne:

Dane dotyczące wydajności

MMAD

2,9 µm

Frakcja cząstek drobnych

77% poniżej 5 µm

Cykl leczenia (wsad 2,5 ml)

6–8 min

1200A/1201

Opis

Inni kupili również

Zapytaj o produkt