Zestaw: Koncentrator tlenu EVERFLO + pulsoksymetr NONIN Vantage 9590 + nawilżacz + wąsy tlenowe

Zestaw: Koncentrator tlenu EVERFLO + pulsoksymetr NONIN Vantage 9590 + nawilżacz + wąsy tlenowe

SKU: 1020006z2

Zestaw obejmuje:


• koncentrator tlenu Philips Respironics EVERFLO (z 3-letnią gwarancją)
• pulsoksymetr NONIN Vantage 9590
• nawilżacz do koncentratora tlenu EVERFLO
• wąsy tlenowe o długości 2,0 m

Dostępność: Jest w magazynie

2 799,00 zł
WYSYŁKA GRATIS
 
Opis produktu

Szczegóły

Zestaw: koncentrator tlenu Philips Respironics EVERFLO, pulsoksymetr NONIN Vantage 9590, nawilżacz do koncentratora, wąsy tlenowe

 

Koncentrator tlenu Philips Respironics EVERFLO

Certyfikat HME
Koncentrator tlenu Ever Flow jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla pacjentów dla których tlenoterapia jest źródłem życia. Warto zauważyć,iż Koncentrator EverFlo służy do dostarczania dodatkowego tlenu osobom wymagającym terapii tlenowej. Urządzenie nie jest przeznaczone do podtrzymywania funkcji życiowych. Koncentrator wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania medyczne, w 2008 r w niezależnym badaniu HME Home Medical Eqwipment został wybrany najlepszym koncentratorem tlenu. Philps Respironics z myślą o pacjentach stworzył kompaktowy, ekonomiczny koncentrator który może być wykorzystany zarówno w szpitalu jak i w środowisku domowym.

 

Lekki i poręczny
Koncentrator Ever Flow w odróżnieniu od swoich poprzedników czy butli tlenowych jest wyjątkowo lekki ( waży tylko 14kg), ma kompaktowy,ergonomiczny kształt który usprawnia łatwy transport i (koncentrator może być przewożony praktycznie w każdym bagażniku samochodu osobowego). Posiada specjalny uchwyt ułatwiający transport.

 

Cichy, zapewnia komfort terapii dla pacjenta
Koncentrator już po 30 min po włączeniu podaje pacjentowi 96% tlenu. Jest jednym z najcichszych i najoszczędniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku, dlatego też jest najpowszechniejszym koncentratorem wykorzystanym w leczeniu w domu pacjenta.

 

Ekonomiczny
EverFlo ma ponadto wyjątkowo trwały, ekonomiczny kompresor który gwarantuje żywotność do 25 tysięcy godzin. Gwarantuje niski pobór mocy ok. 300 W. Koncentrator jest bezpieczny, łatwy w obsłudze, przy zachowaniu zasad bezpiecznego użytkowania i nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla otoczenia.

 

Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji
EverFlo ogranicza koszty serwisowania, ma tylko dwa filtry - antbakteryjny oraz filtr wewnętrzny cząstek stałych (odpowiada za filtrację kurzy i większych zanieczyszczeń),należy serwisować go raz na dwa lata, również w środowisku domowym. Dostępny z trzy i pięcioletnią gwarancją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EverFlo - instrukcja obsługi - zobacz

 

Pulsoksymetr NONIN ONYX VANTAGE 9590

Pulsoksymetr NONIN ONYX VANTAGE 9590 jest to doskonały i nowoczesny produkt w miniaturowym wydaniu. Pozwala na pomiar saturacji krwi (natlenowania krwi) oraz wskazuje aktualny puls.

Łatwy w użyciu

Dedykowany dla osób z POChP , astmą i w innych chorób płuc.  Puloksymetr pozwala kontrolować poziom natlenowania organizmu, kiedy  wyniki w patologii choroby postepują.  NONIN Vantage 9590 doskonale sprawdza się u chorych którzy, prowadzą aktywny tryb życia.

Technologia PureSat

Tylko pulsoksymetry Nonin mają PureSAT Technologia, która gwarantuje precyzyjny dokładny poziom natlenowanie organiznu. To zapewnia wysoką szybkość reakcji , gdy poziom tlenu nie jest stabilny . Wiele innych pulsoksymetrów  napalcowych dostępnych w  sprzedaży jest nie precyzyjna i trzeba obliczyć średni poziom tlenu,co często powoduje opóźnienie bądź niedokładny odczyt.
Dzięki urządzeniu NONIN Vantage 9590 masz kontrolę nad wydolnością Twojego organizmu, tak bardzo potrzebną przy wysiłku fizycznym i różnego rodzaju schorzeniach. Niezawodna metoda kontroli w miniaturowych aparatach o niezwykłej wytrzymałości.

 

Pulsoksymetr

Pulsoksymetr to urządzenie służące do pomiaru wysycenia tlenem krwi, czyli pomiaru saturacji oraz tętna. Badanie przeprowadza się z uszyciem czujnika, który zwykle nakłada się na palec, a u noworodków na nadgarstek lub stopę. Badania pulsoksymetrem stosuje się zwykle przy badaniu zaburzenia w postaci obniżenia saturacji krwi, które są typowe dla niewydolności oddechowej. Badanie takie pozwala mierzyć postępy leczenia również dla badania efektów tlenoterapii. Poprawne wyniki saturacji to poziom 95-98%, natomiast wynik poniżej 90% świadczy o niewydolności oddechowej.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że badania pulsoksymetryczne mogą być obarczone pewną granicą błędu, która wynikać może między innymi ze zmian na paznokciach jak zakażenia grzybicze czy zastosowanie lakieru do paznokci. Innym czynnikiem mogącym mieć bezpośredni wpływ na poprawność wyników badania jest zaburzenie obwodowego przepływu krwi. Niepoprawność wyników jest mniejszym problemem przy zastosowaniu nowoczesnych pulsoksymetrów, a przyznać należy rozwój techniki skutkujący zwiększeniem dokładności tych urządzeń jest znaczny.

Najlepsze pulsoksymetry na rynku

Kluczowym producentów tych urządzeń jest firma Nonin. Jest to na tyle popularna i znana marka, że w potocznym języku chorych pulsoksymetr utożsamiany jest ze słowem Nonin. Doskonała opinia, jaką cieszą się urządzenia tej marki poparta jest wieloletnim doświadczeniem firmy w udoskonalaniu pulsoksymetrów. W praktyce są one używane nie tylko przez chorych w terapiach domowych, ale również doskonale sprawdzają się w warunkach szpitalnych i w ratownictwie. Co dodatkowo potwierdza słuszność opinii na temat pulsoksymetrów Nonin.

Nawilżacz do koncentratora tlenu EverFlo

• Pojemnik na wodę destylowaną, instalowany między źródłem tlenu a pacjentem
• Cicha praca
• Zawór bezpieczeństwa
• Nie zawiera lateksu

Wąsy tlenowe 2,0 m

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab

Zadaj pytanie o produkt

* wymagane pola

x