Pulsoksymetr NONIN GO2

    • Please specify the product's option(s).

Pulsoksymetr NONIN GO2

SKU: NONINGO2

Cechy produktu:


• Łatwy w użyciu
• Technologa PrueSat

Dostępność: Jest w magazynie

499,00 zł

* wymagane pola

499,00 zł
 
Opis produktu

Szczegóły

Pulsoksymetr NONIN GO2

Pulsoksymetr GO2 Nonin jest to doskonały i nowoczesny produkt w miniaturowym wydaniu. Pozwala na pomiar saturacji krwi (natlenowania krwi) oraz wskazuje aktualny puls.

Łatwy w użyciu

Dedykowany dla osób z POChP , astmą i w innych chorób płuc.  Puloksymetr pozwala kontrolować poziom natlenowania organizmu, kiedy  wyniki w patologii choroby postepują.  Go2 doskonale sprawdza się u chorych którzy, prowadzą aktywny tryb życia.

Technologia PureSat

Tylko pulsoksymetry Nonin mają PureSAT Technologia, która gwarantuje precyzyjny dokładny poziom natlenowanie organiznu. To zapewnia wysoką szybkość reakcji , gdy poziom tlenu nie jest stabilny . Wiele innych pulsoksymetrów  napalcowych dostępnych w  sprzedaży jest nie precyzyjna i trzeba obliczyć średni poziom tlenu,co często powoduje opóźnienie bądź niedokładny odczyt.
Dzięki urządzeniu GO2 Nonin masz kontrolę nad wydolnością Twojego organizmu, tak bardzo potrzebną przy wysiłku fizycznym i różnego rodzaju schorzeniach. Niezawodna metoda kontroli w miniaturowych aparatach o niezwykłej wytrzymałości.

 

Jak działa i do czego służy pulsoksymetr?

Pulsoksymetr to urządzenie, które służy do wykonywania pomiarów saturacji krwi, czyli natlenowania. Jednocześnie z jego pomocą uzyskuje się pomiar tętna. Badanie przeprowadzane jest z pomocą specjalnego czujnika, który zakłada się nad palec. U noworodków zaś umiejscawiany jest na nadgarstku bądź na stopie.

Pulsoksymetr dedykowany jest pacjentom zmagającym się z astmą, POChP oraz innymi chorobami płuc. Z jego pomocą można kontrolować poziom natlenowania. W szczególności uwzględniając sytuację, gdy wyniki wskazują na postępującą chorobę. Pulsoksymetr świetnie sprawdza się u osób prowadzących aktywny tryb życia.

Badania pulsoksymetrem – kiedy przeprowadzać?

Badania, które pozwala wykonać pulsoksymetr, przeprowadza się głównie u osób zmagających się z zaburzenia saturacji krwi. Obniżona saturacja jest typowym objawem niewydolności oddechowej. Z kolei w przypadku prowadzonej tlenoterapii, pulsoksymetr pozwala kontrolować postępy leczenia.

Wskazaniem do rozpoczęcia badań może być między innymi saturacja krwi kształtująca się na poziomie poniżej 90%, ponieważ jest to jeden z objawów niewydolności oddechowej. Prawidłowe wyniki oscylują w granicach 95-98%.

Warto pamiętać o tym, że badania pulsoksymetrem obarczone są granicą błędu. Na poprawność wyników wpływ ma bowiem lakier na paznokciach, zmiany, jak zakażenia grzybicze, a także zaburzenie obwodowego przepływu krwi.

Pulsoksymetr NONIN GO2

Jednym z nowocześniejszych produktów, który w dużym stopniu minimalizuje błędy pomiarowe, jest pulsoksymetr NONIN GO2. Swoją uwagę zwraca niewielką konstrukcją. Poza tym NONIN GO2 to jedyny produkt, który został zaopatrzony w technologię PureSAT, gwarantującą precyzyjny pomiar poziomu natlenowania organizmu. Gdy dochodzi do niestabilności poziomu tlenu, istnieje szansa szybkiej reakcji.

Pulsoksymetr NONIN GO2 wykazuje wysoką wytrzymałość. W porównaniu do innych urządzeń tego typu, jest zdecydowanie dokładniejszy w pomiarach. Pacjenci nie muszą zmagać się z koniecznością obliczania średniego poziomu tlenu, przez co dotąd zmagali się z niedokładnymi odczytami bądź opóźnieniami w odczycie.

Pulsoksymetr NONIN GO2 pozwala kontrolować wydolność organizmu. Nie tylko na etapie walki z różnego rodzaju schorzeniami, ale również w trakcie aktywności fizycznej.

NONIN to kluczowy producent tego typu urządzeń, jaki występuje na rynku. Można liczyć na markę sprawdzoną, niezawodną i cieszącą się najlepszymi opiniami. Taka ocena poparta jest wieloletnim doświadczeniem firmy, wprowadzanymi udoskonaleniami, a także możliwością użytkowania zarówno w warunkach szpitalnych, jak i domowych.

Największe atuty, jakie posiada pulsoksymetr NONIN GO2 to precyzyjnie wykonywane pomiary, bez opóźnień i problemów z odczytem, miniaturowa konstrukcja, wysoka wytrzymałość i zastosowanie nowoczesnych technologii.

 

Parametry techniczne

Zakres pomiaru saturacji

0% - 100%

Zakres pomiaru pulsu

70 -100% +/- 2 cyfry

Zasilanie

2 baterie AAA

Wysokość pracy

brak danych

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab

Zadaj pytanie o produkt

* wymagane pola