Pulsoksymetr NONIN GO2

Pulsoksymetr NONIN GO2

SKU: NONINGO2

Cechy produktu:


• Łatwy w użyciu
• Technologa PrueSat

Dostępność: Jest w magazynie

Normalna cena: 549,00 zł

Special Price 449,00 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 549,00 zł

Special Price 449,00 zł

 
Opis produktu

Szczegóły

Pulsoksymetr NONIN GO2

Pulsoksymetr GO2 Nonin jest to doskonały i nowoczesny produkt w miniaturowym wydaniu. Pozwala na pomiar saturacji krwi (natlenowania krwi) oraz wskazuje aktualny puls.

Łatwy w użyciu

Dedykowany dla osób z POChP , astmą i w innych chorób płuc.  Puloksymetr pozwala kontrolować poziom natlenowania organizmu, kiedy  wyniki w patologii choroby postepują.  Go2 doskonale sprawdza się u chorych którzy, prowadzą aktywny tryb życia.

Technologia PureSat

Tylko pulsoksymetry Nonin mają PureSAT Technologia, która gwarantuje precyzyjny dokładny poziom natlenowanie organiznu. To zapewnia wysoką szybkość reakcji , gdy poziom tlenu nie jest stabilny . Wiele innych pulsoksymetrów  napalcowych dostępnych w  sprzedaży jest nie precyzyjna i trzeba obliczyć średni poziom tlenu,co często powoduje opóźnienie bądź niedokładny odczyt.
Dzięki urządzeniu GO2 Nonin masz kontrolę nad wydolnością Twojego organizmu, tak bardzo potrzebną przy wysiłku fizycznym i różnego rodzaju schorzeniach. Niezawodna metoda kontroli w miniaturowych aparatach o niezwykłej wytrzymałości.

 

Pulsoksymetr

Pulsoksymetr to urządzenie służące do pomiaru wysycenia tlenem krwi, czyli pomiaru saturacji oraz tętna. Badanie przeprowadza się z uszyciem czujnika, który zwykle nakłada się na palec, a u noworodków na nadgarstek lub stopę. Badania pulsoksymetrem stosuje się zwykle przy badaniu zaburzenia w postaci obniżenia saturacji krwi, które są typowe dla niewydolności oddechowej. Badanie takie pozwala mierzyć postępy leczenia również dla badania efektów tlenoterapii. Poprawne wyniki saturacji to poziom 95-98%, natomiast wynik poniżej 90% świadczy o niewydolności oddechowej.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że badania pulsoksymetryczne mogą być obarczone pewną granicą błędu, która wynikać może między innymi ze zmian na paznokciach jak zakażenia grzybicze czy zastosowanie lakieru do paznokci. Innym czynnikiem mogącym mieć bezpośredni wpływ na poprawność wyników badania jest zaburzenie obwodowego przepływu krwi. Niepoprawność wyników jest mniejszym problemem przy zastosowaniu nowoczesnych pulsoksymetrów, a przyznać należy rozwój techniki skutkujący zwiększeniem dokładności tych urządzeń jest znaczny.

Najlepsze pulsoksymetry na rynku

Kluczowym producentów tych urządzeń jest firma Nonin. Jest to na tyle popularna i znana marka, że w potocznym języku chorych pulsoksymetr utożsamiany jest ze słowem Nonin. Doskonała opinia, jaką cieszą się urządzenia tej marki poparta jest wieloletnim doświadczeniem firmy w udoskonalaniu pulsoksymetrów. W praktyce są one używane nie tylko przez chorych w terapiach domowych, ale również doskonale sprawdzają się w warunkach szpitalnych i w ratownictwie. Co dodatkowo potwierdza słuszność opinii na temat pulsoksymetrów Nonin.

Parametry techniczne

Zakres pomiaru saturacji

0% - 100%

Zakres pomiaru pulsu

70 -100% +/- 2 cyfry

Zasilanie

2 baterie AAA

Wysokość pracy

brak danych

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab

Zadaj pytanie o produkt

* wymagane pola