Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SIMPLYGO

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SIMPLYGO

SKU: 1069058

Urządzenie charakteryzuje:


• Wyjątkowa lekkość
• Trzy tryby pracy
• Wysokoprocentowa zawartość tlenu
• Duża trwałość i żywotność baterii
• FAA Approved - możliwość przewożenia na pokładzie samolotu
• Wyprodukowano w USA

Dostępność: dostępność 3-5 dni

14 999,00 zł
 
Opis produktu

Szczegóły

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo

Koncentrator tlenu objęty jest 2-letnią gwarancją.

Pacjenci, którzy muszą korzystać z tlenoterapii, niejednokrotnie nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia, w tym również podróży rozmaitymi środkami transportu. Standardowe aparaty medyczne stosowane w tlenoterapii, do tej pory w dużym stopniu ograniczały codzienne funkcjonowanie. Na wprost oczekiwaniom pacjentów wyszedł producent Philips Respironics, który stworzył przenośny koncentrator tlenu SimplyGo.

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo to urządzenie łatwe w obsłudze, idealne do stosowania także w podróży, nawet w samolotach. Aparat przeszedł bowiem niezbędne testy, dość rygorystyczne, by ocenić jego zdolność do znoszenia wstrząsów, ale i radzenia sobie z innymi warunkami panującymi w życiu codziennym. Nie tylko w domu, ale i poza nim.

 

 

Przenośny koncentrator tlenu – konstrukcja i możliwości

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo jest zdecydowanie lżejszy od swoich stacjonarnych odpowiedników. Waży zaledwie 4,4 kg. Ponadto może być zasilany prądem, jak i na baterie. Gwarantuje idealne dopasowanie parametrów przepływu tlenu względem liczby oddechów na minutę. Zaleca się go do stosowania u najmłodszych pacjentów, ponieważ powyższy parametr może być ustalany w granicach 12 ml do 75 ml.

Przenośny koncentrator tlenu jest w stanie podać 90% tlenu w ciągu 15 minut od momentu uruchomienia – w przypadku zasilania sieciowego lub około 30 minut od momentu uruchomienia – w przypadku zasilania na baterie.

Wytrzymuje do 15 tysięcy godzin pracy. W zestawie znajduje się dodatkowa bateria, która przedłuża żywotność koncentratora. Ponadto całość jest prostą w obsłudze.

Dostępne tryby pracy

  • ciągłym – porcja tlenu dostarczana jest w trybie ciągłym, w ilości ustalonej przez użytkownika. Nazwa wybranego trybu wyświetla się na ekranie i w tym momencie należy puścić przycisk, a następnie odczekać kilka sekund aż zostanie wyświetlony czas pracy. Jest to moment przejścia w wybrany tryb;
  • pulsacyjnym (przerywanym) – przenośny koncentrator tlenu wykrywa wdech, a następnie dostarcza porcję tlenu wedle parametrów ustalonych podczas konfiguracji w urządzeniu;
  • snu (sleep mode) – jest to tryb podobny do powyższego. Różnica polega na większej czułości mechanizmów wykrywających fazę wdechu, a co za tym idzie, tlen podawany jest w taki sposób, by zapewnić maksymalny komfort. W przypadku niewykrycia wdechu przez dłuższy czas, przenośny koncentrator tlenu przechodzi w ustawienia, jakie zostały zapamiętane dla trybu ciągłego. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry techniczne

 

Dane techniczne

Wymiary

29.2 x 25.4 x 15.2 cm

Waga

4,5 kg ( z bateriami)

Zasilanie

Zasilacz, Akumulator

Pobór mocy

150W w trakcie ładowania, 120W w trakcie normalnej pracy (bez ładowania)

Koncentracja tlenu

86 % do 97% w każdym z trzech trybów pracy

Głośność

≤ 43 dB

Wysokość pracy

do 3048 m n.p.m

Dodatkowe informacje

Bateria: 0.7 kg (1,5 lbs), czas ładowania ok 2 do 3 godzin przy zupełnym rozładowaniu, dwa tryby pracy: pulsacyjny i stały

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab

Zadaj pytanie o produkt

* wymagane pola