Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SIMPLYGO

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SIMPLYGO

SKU: 1069058

Urządzenie charakteryzuje:


• Wyjątkowa lekkość
• Trzy tryby pracy
• Wysokoprocentowa zawartość tlenu
• Duża trwałość i żywotność baterii
• FAA Approved - możliwość przewożenia na pokładzie samolotu
• Wyprodukowano w USA

Dostępność: dostępność 3-5 dni

Normalna cena: 14 999,00 zł

Special Price 13 999,00 zł

 
Opis produktu

Szczegóły

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo

Koncentrator tlenu objęty jest 2-letnią gwarancją.

Philips Respirinics wyszedł naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy wcześniej byli skazani na tlenoterapię w środowisku zamkniętym. SimplyGo jest wyjątkowym przenośnym koncentratorem tlenu, która umożliwia prowadzenie tlenoterapii nie tylko w domu, ale i poza nim. Koncentrator jest szczególnie dedykowany dla osób korzystających z tlenoterapii w podróży oraz dla osób, które pomimo choroby nie rezygnują z aktywnego trybu życia.

 

 

Waga niecałe 5kg.
SimplyGo porównaniu do stacjonarnych koncentratorów tlenu jest wyjątkowo lekki (4,4kg), wymiennie może być zasilany prądem stałym, jaki i wymienną baterią.

Trzy tryby pracy.
Tryb ciągły, w tym trybie dostarczana jest ciągła porcja tlenu w ilości takiej, jaką użytkownik ustalił w konfiguracji urządzenia. W momencie, gdy nazwa tego trybu pojawi się na ekranie, puść przycisk i poczekaj - ekran po kilku sekundach przejdzie do wyświetlania czasu pracy i urządzenie będzie pracowało w wybranym trybie.

Tryb pulsacyjny (przerywany) SimpyGo ustawiony w tym trybie wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie taką ilość tlenu, jaką użytkownik wcześniej określił w parametrach.
Tryb snu (sleep mode) tryb podobny do trybu pulsacyjnego. SimplyGo wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie ustaloną ilość tlenu. Tryb ten różni się od poprzedniego tym, że czułość mechanizmów wykrywających wdech jest większa, a tlen podawany jest przez urządzenie w łagodniejszy sposób, w celu zapewnienia komfortu. Dodatkowo, jeśli urządzenie nie wykryje wdechu przez dłuższy czas, zacznie podawać tlen w sposób ciągły w ilości jaką użytkownik ostatnim razem zdefiniował dla trybu ciągłego.

Wysoko procentowa zawartość tlenu.
SimplyGo zapewnia dokładnie dopasowanie parametrów przepływu tlenu do liczby oddechów na minutę ( od 12 ml – 75ml) dlatego też jest szczególnie zalecany w tlenoterapii najmłodszych. Już po 15minutach od uruchomienia koncentrator podaje pacjentowi 90% tlen, przy korzystaniu z zasilania akumulatorowego po ok. 30 min

Trwały kompresor.
Wyjątkowo trwały kompresor wytrzymuje do 15tys godzin pracy. Dodatkowa bateria przedłuża żywotność koncentratora. Koncentrator jest prosty w obsłudze.

Możliwość przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu.
Jest bezpieczny, został poddany rygorystycznym testom aby wytrzymywać wstrząsy i wyzwania życia codziennego. Z powodzeniem może być użytkowany praktycznie w każdych warunkach. Producent zapewnił możliwości przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry techniczne

 

Dane techniczne

Wymiary

29.2 x 25.4 x 15.2 cm

Waga

4,5 kg ( z bateriami)

Zasilanie

Zasilacz, Akumulator

Pobór mocy

150W w trakcie ładowania, 120W w trakcie normalnej pracy (bez ładowania)

Koncentracja tlenu

86 % do 97% w każdym z trzech trybów pracy

Głośność

≤ 43 dB

Wysokość pracy

do 3048 m n.p.m

Dodatkowe informacje

Bateria: 0.7 kg (1,5 lbs), czas ładowania ok 2 do 3 godzin przy zupełnym rozładowaniu, dwa tryby pracy: pulsacyjny i stały

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab

Zadaj pytanie o produkt

* wymagane pola