Inhalator dla dzieci Philips Respironics Sami the Seal

Inhalator dla dzieci Philips Respironics Sami the Seal

SKU: 1093268

Najważniejsze funkcje:


• W zestawie maska z wizerunkiem żółwika Tuckera
• Zgodny ze sprawdzoną technologią SideStream
• Solidna konstrukcja, odpowiednia do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych

• 3 lata gwarancji

Dostępność: Jest w magazynie

Normalna cena: 269,00 zł

Special Price 239,00 zł

 
Opis produktu

Szczegóły

Inhalator Philips dla dzieci Sami the Seal

Inhalator dla dzieci w zestawie z nebulizatorem wielokrotnego użytku Durable o 12-miesięcznym okresie użytkowania. 

• W zestawie znajduje się maska z wizerunkiem żółwika Tuckerainhalator dla dzieci
• W pełni zgodny z najlepszą technologią SideStream
• Solidna konstrukcja, przeznaczona do pracy w warunkach domowych oraz szpitalnych.

 

Inhalator dla dzieci Sami the Seal

 Inhalacje dla maluchów nie kojarzą się zbyt przyjemnie. To z tego względu oferowane inhalatory muszą łączyć w sobie wiele funkcji. Poza najważniejszym efektem leczniczym, winny spełniać oczekiwania małych pacjentów, chociażby przez opatrzenie maskami w kształcie zwierzątek.

Na taką konstrukcję można liczyć wybierając zestaw, w którym znajduje się inhalator dla dzieci oraz nebulizator wielokrotnego użytku Durable. Zestaw przeznaczony jest do użytkowania przez okres dwunastu miesięcy.

 

Inhalator dla dzieci Sami the Seal

 

Inhalator dla dzieci Sami the Seal zwraca swoją uwagę, ze względu na maskę opatrzoną wizerunkiem żółwika Truckera. Takie wykonanie gwarantuje spełnienie oczekiwań najmłodszych pacjentów, jak i zredukowanie do minimum poczucia, tylko i wyłącznie poddawania malucha terapiom medycznym. Ponadto maska pediatryczna w kształcie zwierzątka sprawia, że gromadzenie się aerozolu wokół oczu zostało zredukowane do minimum.

Wskazany inhalator dla dzieci oferuje nie tylko wyjątkowy kształt, ale i niezawodność w działaniu oraz wysokiej jakości konstrukcję. Wykazuje zgodność z najlepszą dostępną technologią – SideStream. Inhalator dla dzieci został stworzony w taki sposób, by nadawał się do użytku w warunkach szpitalnych, jak i domowych.

 

System nebulizacji z inhalatorem Sami the Seal

Zestaw, w którym znajduje się inhalator dla dzieci oraz nebulizator SideStream, pozwala na zastosowanie terapii aerozolowej, ale w krótkich cyklach. Zachowanie zgodności z zaleceniami, które dotyczą terapii, jest znacznie łatwiejsze. Całość jest solidna i niezawodna, a do tego przystosowana do intensywnej eksploatacji.

Inhalator dla dzieci wyposażono w mechanizm zapobiegający przegrzaniu. Nebulizator SideStream z powodzeniem może być użytkowany wraz z większością powszechnie stosowanych leków do wdychania. Zestaw gwarantuje nie tylko sprawne i szybkie, ale również skuteczne podawanie leku. Nebulizator SideStream posiada aktywny układ Venturi, które oferuje dodatkowy przepływ powietrza. Jest to działanie niezależne od powietrza ze sprężarki, a całość daje efekt, w postaci skróconego cyklu leczenia.

Dane techniczne i skład zestawu

W kompletnym zestawie znajduje się inhalator dla dzieci Sami the Seal oraz nebulizator SideStream Durable. Ponadto maska dla dzieci, przewód powietrzny oraz 5 zapasowych filtrów do inhalatora, a na koniec ustnik. Całość została umieszczona w torbie.

Inhalator dla dzieci został przystosowany do ciągłej pracy, a zasilanie odbywa się sieciowo. Wydajność kompresora kształtuje się na poziomie 6l/min.

MMAD wynosi 2,78 um,

Frakcja respirabilna: 78,2%,

Maksymalne ciśnienie może wynosić 29-41 psi.

Inhalator dla dzieci to waga 1,8 kg oraz wymiary 27 cm x15,5 cm x 23 cm. Urządzenie zostało objęte gwarancją na okres 3 lat.

 

Inhalator dla dzieci – wybór jest tylko jeden

Inhalator dla dzieci Sami the Seal jest doskonale odbierany przez dzieci, które traktują przyjazną foczkę jako zabawkę. W rezultacie większość dzieci chętniej korzysta z inhalatora. Omawiany inhalator dla dzieci gwarantuje bardzo dobre parametry leczenia, m.in. czas podawania leku poniżej 7 minut oraz blisko 80% udział optymalnych pod względem wielkości cząsteczek aerozolu. Wielkość cząsteczek w aerozolu na poziomie około 3 µm gwarantuje, że inhalator dostarcza lekarstwo do dolnych dróg oddechowych.

Inhalator dla dzieci Philips Respironics to nie tylko doskonałe parametry lecznicze i atrakcyjny dla dzieci wygląd, to również urządzenie łatwe w użyciu i ergonomiczne. Posiada gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się urządzenia. Nebulizator może on pracować przy wychyleniu rzędu 45 stopni, co pozwala na swobodę pozycji podczas inhalacji.

Dlaczego warto kupić inhalator dla dziecka?

Choroby układu oddechowego to jeden z najczęściej nawracających problemów zdrowotnych dzieci i to niezależnie od wieku. Inwestycja w inhalator dla dzieci to proste i wysoce skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Wam ograniczyć użycie antybiotyków.

Szerokie zastosowanie inhalatorów dla dzieci wynika przede wszystkim z braku przeciwwskazań. Będą one pomocne choćby wtedy, gdy niewskazane są syropy na kaszel, czyli u niemowlaków. Pomogą również przy wielu jednostkach chorobowych, m.in. podczas leczenia astmy, alergii oddechowych, podczas nawilżania dróg oddechowych oraz wszelkiej maści infekcji dróg oddechowych.

Skład zestawu

 • inhalator dla dzieci Sami the Seal
 • nebulizator Sidestream Durable
 • maska dla dzieci
 • przewód powietrzny
 • 5 zapasowych filtrów do inhalatora
 • ustnik
 • torba do inhalatora

Inhalator dla dzieci Sami the Seal dane techniczne

 • Inhalator jest zasilany sieciowo
 • Przystosowany do pracy ciągłej
 • Wydajność kompresora 6 l/min
 • MMAD: 2,78 um
 • Frakcja respirabilna: 78,2 %
 • Maksymalne ciśnieni: 29 - 41 psi
 • Wymiary inhalatora: 27 cm x 15,5 cm x 23 cm
 • Waga urządzenia: 1,8 kg
 • Okres gwarancji 3 lata

 

 

Parametry techniczne

 

Dane dotyczące wydajności

MMAD

2,9 µm

Frakcja cząstek drobnych

77% poniżej 5 µm

Cykl leczenia (wsad 2,5 ml)

 6–8 min

Dane techniczne produktu

Zabezpieczenie  przed przeciążeniem cieplnym

Bezpiecznik termiczny z możliwością zerowania

temperatura uruchomienia 130°C

Wydajność przepływu

6 l/min przy 10 psi

Ciśnienie maksymalne

29–43,5 psi

Rozmiar (dł. × szer. × wys.)

267 mm × 155 mm × 226 mm

Masa

1,6 kg

Tryb pracy

Ciągły

Gwarancja

3 lata

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab

Zadaj pytanie o produkt

* wymagane pola